Polski pilot o chemtrails

Polski pilot o chemtrails


Print Friendly, PDF & Email

26 Replies to “Polski pilot o chemtrails”

 1. Widzę że nie tylko ja śledzę ten kanał :) No cóż, niestety obawiam się że niektórych i tak się nie przekona…

 2. Natura ludzka bardzo potrzebuje sensacji i zabobonów, bez tego ciężko niektórym żyć. Życie jest takie monotonne więc trzeba je sobie koniecznie ubarwić. Minie moda na Chemtrails to wróci Trójkąt Bermudzki, piramidy, kalendarz Majów, Nostradamus i … jasnowidz Jackowski :). Znów będzie coś się działo a przecież media muszą czymś przyciągnąć naszą uwagę żeby sprzedać jak najwięcej reklam i chyba tego już nic nie zmieni.

  1. Hmm, znam małżeństwo, oboje szanowani i dobrzy w swojej dziedzinie lekarze, którzy są absolutnie przekonani o tym,że chemtrials, to jest fakt. Także nie jest to zabobon ciemnego ludu wyłącznie.

   1. Niektóre zabobony maja odrobinie prawdy .Jak na przykład przechodzenie pod drabina powoduje pecha – wszystko zależy od wzrostu i czy się wyprostujesz w nieodpowiedniej chwili – sprawdzałem :(

   2. A ja znam lekarzy zagorzałych antyszczepionkowców, więc w każdym środowisku są ludzie, którzy wierzą w mity bez względu na zawód.

   3. Wykształcenie nie ma tutaj nic do rzeczy, niektórzy potrzebują sensacji jak powietrza. Zabobony nie są przypisane tylko do ciemnego ludu.

   4. @ Dorka.
    Jak ktoś nie jest w stanie zrozumieć chemii i fizyki na poziomie gimnazjum i nie potrafi ocenić wiarygodności informacji na poziomie pierwszych klas szkoły podstawowej, to jest “ciemnym ludem”. Nawet jak ma tytuły lekarza czy profesora jak były minister niszczenia środowiska…
    No cóż, “…Ludzka głupota jest nieskończona…” jak kiedyś powiedział Albert Einstein. I oczywiście się nie mylił… :-)
    Pozdrawiam.
    Tadek

   5. Ja znam bardzo inteligentnych naukowców, którzy wierzą, że 11 września USA zaatakowały same siebie, a w Pentagon nie uderzył ten samolot co uderzył ale inny identyczny. W sumie niewiarygodne pierdoły, ale jak widać istnieje populacja ludzi skłonna do uwierzenia w dowolną teorię spiskową.

    Według badań nad ta populacją, podobno ci, którzy tak mają wierzą we wszystkie teorie spiskowe naraz. Np. że Lady Diana została zamordowana przez rząd brytyjski i że żyje w ukryciu. Jakoś nie mają z tym problemu.

     1. @Lukasz160391

      Widzenia UFO przestały być popularne odkąd wszyscy zaczęli nosić aparaty fotograficzne w telefonach, więc ludzie mają nową rozrywkę.

      Ten filmik nie jest uczciwy bo wmawia nam, że to nowe zjawisko z 2018 roku, podczas gdy scena z meczy baseballowego jest bodajże z 2011 roku.

      Myślę, że parę razy nagrano prawdziwe dziwne dźwięki jakich w naturze nie brakuje (wiatr oddziałujący z różnymi obiektami itp.) a reszta to moda, tak jak pierwsze “widzenie” UFO wywołało falę podobnych doniesień. Gdzieniegdzie można przeczytać, że poprzedzają one trzęsienia ziemi ale autorzy tych stwierdzeń dziwnie unikają podania konkretnych dat więc im ani trochę nie wierzę. Wyjątkiem jest ten mecz z 23 sierpnia 2011. Rzeczywiście było tego dnia trzęsienie ziemi (magnituda 5.3) w Virginii, ale mecz był ponad 1000 km stamtąd w Tampa Bay na Florydzie i w dodatku wiele godzin później (trzęsienie ziemi było o 13:30, a mecz wieczorem). Trudno zatem powiedzieć aby dziwne dźwięki zapowiadały to trzęsienie Ziemi.

      Oczywiście mogę się mylić ale mocne stwierdzenia wymaga mocnych dowodów, a tu nic takiego nie widzę. Raczej plotki i przeinaczenia.

     2. “Ten filmik nie jest uczciwy bo wmawia nam, że to nowe zjawisko z 2018 roku, podczas gdy scena z meczy baseballowego jest bodajże z 2011 roku.”

      Tyle że ten filmik z Wydarzeń Polsatowskich oraz film z tego meczu jest z 2012 roku, zobacz na datę opublikowania (przesłania) filmów

     3. W tym roku(2018) jakoś już nikt nie wrzuca dziwnych dźwięków – czyżby się one skończyły? Są tylko przeróbki jak np. trąby testovirońskie albo trąby braci Golec (wtajemniczeni wiedzą o jakie przeróbki mi chodzi).

 3. W kraju zamachów, sztucznej mgły i objawień wszystko jest możliwe. Szacunek dla Pana Pilota, choć to walka z wiatrakami.

 4. Tylko uważajcie z tą krytyką teorii spiskowych, świat jest szary a nie biały i czarny.
  Myślicie że w dziejach świata nie było poważnego zakulisowego planowania?
  Oczywiscie nie mówię o jakimś chemitrails bo łatwo rozłożyć na czynniki pierwsze jak się skończyło chociaż liceum.
  Istniej pokusa aby wszystko co się dzieje na świecie w sferze polityki zrzucać na przypadek, jakie to wygodne.

 5. To dobry wątek aby wspomnieć, że nawet nie zauważyliśmy kolejnego zapowiadanego końca świata (24 czerwca 2018):
  https://www.express.co.uk/news/weird/947946/end-of-the-world-2018-june-24-apocalypse-666-rapture-david-meade

  Nawiasem mówiąc bajki o dziwnych dźwiękach są propagowane przez mniej więcej tę sama grupę. Powód? Usiłują nam wmówić, że to trąby apokalipsy itp. itd., na siłę szukając sensacji. Nawiasem mówiąc nawet ten mecz baseballa to bzdura. Już się doczytałem, że dziwne dźwięki słyszeli komentatorzy i to z ich narracji zrobiła się sensacja. Natomiast widzowie i gracze niczego nie słyszeli. Czyli dźwięki najprawdopodobniej były zakłóceniami w słuchawkach na uszach komentatorów. Trywialne? Tak, jak najbardziej.

  1. Była pewna ilość nagrań z dźwiękami, których źródła nie znali autorzy, na przykład film sprzed paru lat nagrany na Ukrainie. Potem jednak zrobił się na ten temat szał i ludzie zaczęli montować nagrania ze skopiowanym dźwiękiem, byle wpisać się w trend. Widziałem kiedyś porównanie paru takich filmów – najpierw pojawił się film z lasu, gdzie oprócz dziwnego buczenia pojawiają się odgłosy ustawiania kamery na czymś twardym i głos kogoś stojącego dalej; potem pojawiły się fałszywe filmy na których filmowano niebo ale dźwięk był skopiowany wraz z tymi elementami.

   1. Jakoś mnie to nie zaskakuje. Silnym sygnałem ostrzegawczym jest np. manipulowanie datą tego meczu na Florydzie (gdy coś piszczało w ścieżce dźwiękowej TV ale nie na samym stadionie). Tzn. zawsze się podaje świeżą datę tego wydarzenia. Jest np. na Youtube filmik datujący ten mecz na styczeń któregoś roku. Podobał mi się komentarz pod spodem (po angielsku) “Gdzie oni widzieli baseball w styczniu?”. Czyli nawet tego filmiku nie wrzucał Amerykanin.

    1. Co do trąb apokaliptycznych… to ksiądz proboszcz w parafii na moim osiedlu mówił dwa lata temu na kazaniu, że: żyjemy w czasach ostatecznych, są widoczne znaki jak np. zmiany na Słońcu, a koniec świata (albo jak kto woli powtórne przyjście Chrystusa) nastąpi za niedługo – za kilka, kilkanaście, lub za 30 lat, ale niedługo. – I co ciekawe, wiele osób w kościele mu uwierzyło. Ale chyba nie ma naukowych dowodów na to, że żyjemy w czasach ostatecznych. Zawsze można powiązać dziwne dźwięki z trąbami apokaliptycznymi… ale czy to ma sens?

 6. Tak trochę w temacie (a trochę nie) po dłuższej przerwie pojawił się kolejny odcinek SciFuna o płaskiej Ziemi :P

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com